معرفی SDS های شرکت HPE

ساخت وبلاگ

امکانات وب

مجازی سازی - مجازی سازی دسکتاپ - مجازی سازی سرور - مجازی سازی شبکه - مزایای مجازی سازی
چکیده : معرفی SDS های شرکت HPE همانطور که می دانید امروزه از SDDC ها استفاده می شود که باعث کاهش هزینه و اف... با عنوان : معرفی SDS های شرکت HPE بخوانید :

معرفی SDS های شرکت HPE
همانطور که می دانید امروزه از SDDC ها استفاده می شود که باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت پیاده سازی می شوند. یکی ار مهمترین تکنولوژیهایی که باید در SDDC ها استفاده شود، SDS می باشد (Software Defined Storage) . به عنوان مثال می توان VSAN را در Vmware به عنوان SDS نام برد. شرکت HPE نیز بدین منظور Store Virtual را معرفی می کند، که در دو مدل مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.
در حالت اول Virtual Storage Appliance می باشد که روی مجازی سازی Hypervisor پیاده سازی می شود. برای راه اندازی این مدل باید لایسنس StorVirtual VSA خریداری شود.
در مدل دوم Converged Solution Appliance تولید می شود که یک سخت افزار اختصاصی به منظور راه اندازی SDS می باشد و دستگاههای StoreVirtual در این حوزه قرار می گیرند.به عنوان مثال در این زمینه می توان Converged System 250 را نام برد که پلتفرم این دستگاه Apollo 2000 می باشد.
این SDS ها مبتنی بر سیستم عامل Lefthand می باشند که همان SAN iQ نامیده می شود.
تکنولوژی SDS مناسب برای مجازی سازی دسکتاپ و مجازی سازی می باشد و بسیار مقیاس پذیر هستند و باعث افزایش سرعت پیاده سازی می شوند.

مجازی سازی, آشنایی با تکنولوژی SDS, SDS چیست, کاربرد SDS ها, ویژگی های SDS,...
نویسنده : محمد بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 6 شهريور 1397 ساعت: 15:15